08.11.2021 року клієнта відділення соціальної допомоги бездомним особам та особам, звільненим з місць позбавлення волі доставлено у Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів, який знаходиться у селі Лютіж, Вишгородського району Київської області, скориставшись автотранспортною послугою в режимі «Соціальне таксі».
![](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t53/1.5/16/1f7e0.png)
![](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t6/1.5/16/1f511.png)
![❗](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
![](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/td4/1.5/16/1f7e1.png)
– професійним навчанням за робітничою професією;
– заходами з соціально-психологічної реабілітації;
– заходами з медичного супроводу;
– медикаментами і лікарськими засобами згідно чинного законодавства;
– харчуванням;
– проживанням в житлових корпусах центру.
Соціальні працівники побажали пану Миколі успіхів у навчанні, терпіння та наснаги, щоб навчання принесло задоволення і користь, бо навчання – це важливий крок до успіху!!!
Отже, мрія, нашого підопічного втілена в життя, а ключі від щастя знайдено.