Мистецтво вишивки – це давня українська традиція. В кожну вишивку вкладався особливий зміст. Споконвіку наші предки прикрашали вишиваними рушниками та іконами свої оселі, ними матері благословляли в далеку дорогу та на шлюб. Невід’ємною складовою національного одягу є сорочки-вишиванки.
![🖼️](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/ta7/1.5/16/1f5bc.png)
Бажаємо всім майстриням – вишивальницям великого натхнення, багато вільного часу для вишивки, творчих успіхів, рівних та легких стібків!