…У круговерті справ, турбот і проблем ми часто забуваємо озирнутись. Усвідомити, що навкруги сотні, тисячі, мільйони різних доль, неповторних особистостей. З власними проблемами й труднощами. Так багато людей потребують допомоги. І не тільки матеріальної.
А й звичайної підтримки та любові. Щоб зрозуміти – вони не одні на цьому світі. Не відкинуті за межі існування людства.
![](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t56/1.5/16/1f9e1.png)
![](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f603.png)
![](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tc9/1.5/16/1f536.png)
Приємно, що до надання адресної допомоги долучився отець Ігор, настоятель парафії Різдва Христового УГКЦ, який надав пральні порошки для потребуючих клієнтів.
![❤️](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
![](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t53/1.5/16/1f7e0.png)