Щомісяця білоцерківські спортсмени виборюють чимало перемог у різних видах спорту, посідаючи призові місця. Вони прославляють наше місто та державу на спортивній європейській і світовій аренах. Своїми досягненнями вони зміцнюють імідж Білої Церкви, як спортивного міста.
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
клієнти КУ БМР “Територальний центр надання соціальних послуг ім. Петера Новотні”:
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t17/1.5/16/1f3c6.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t17/1.5/16/1f3c6.png)
Ми пишаємося Вами і бажаємо високих досягнень, нових звершень та бути кращими завжди!