Директор КУ БМР «Територіальний центр надання соціальних послуг ім. Петера Новотні» Ірина Дога, працівники центру й Державного підприємства «Білоцерківське лісове господарство» надзвичайно раді, що наші клієнти щиро, від усієї душі дякують за приємний подарунок, який вони щойно отримали.
![🌲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t43/1.5/16/1f332.png)
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1.5/16/2728.png)
Вони радіють, що є люди, які знають і розуміють їх потреби і те, що може їх по-справжньому порадувати і здивувати.
![🧡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t56/1.5/16/1f9e1.png)
![🎁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1.5/16/1f381.png)
![🌲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t43/1.5/16/1f332.png)