21 липня 2020 року Регіональним центром підвищення кваліфікації Київської області спільно з департаментом соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації було проведено онлайн семінар на тему: «Впровадження Закону України «Про соціальні послуги».
В семінарі прийняли участь більше 180 учасників. Незалишилися осторонь і працівники КУ БМР « Територіальний центр надання соціальних послуг», які прийняли активну участь в обговоренні нового закону про соціальні послуги та поділилися своїм практичним досвідом. На цьому семінарі працівниками установи онлайн було поставлено ряд важливих питань щодо організації надання соціальних послуг в територіальних центрах, а також були надіслані запитання в чат.
Цікаво та корисно було обмінюватись думками з фахівцями сфери надання соціальних послуг. Семінар дав можливість розглянути важливі питання та поглянути на ситуацію з різних сторін. Необхідність проведення таких заходів сьогодні дуже важлива. Дякуємо за можливість. Будемо раді новим зустрічам!
![](https://tc.bc-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/IMG-3dbf75883dab0abe61bea478709103e7-V-1024x768.jpg)