![🧡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f9e1.png)
![🤗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f917.png)
Безліч, здавалося б, невирішених питань з’явилось в житті Лілії Петрівни Мартинюк. Але з початком обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома у неї з’явилась помічниця і порадниця – соціальний робітник Лідія Миколаївна Богдан, яка і їсти приготує
, і продукти закупить,
вислухає проблеми своєї підопічної та дасть слушну пораду, завжди є чуйною та уважною.
![🥣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tce/1/16/1f963.png)
![🍞](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdb/1/16/1f35e.png)
Не залишилось поза її увагою і те, що з настанням холодів
, у квартирі Лілії Петрівни не має теплої ковдри. За вирішенням цього питання звернулась до працівників відділення організації надання адресної натуральної допомоги, які надали теплу ковдру та тепле покривало.
![🌦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4f/1/16/1f326.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![🧡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f9e1.png)