Вітаємо! І місце!!!![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![🎼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f3bc.png)
![🎤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7e/1/16/1f3a4.png)
Учасники нашого ансамблю “Росичанка” з художнім керівником Геннадієм Тупчієм проводили ретельні репетиції, працювали над собою, щоб продемонструвати достойний рівень. І їм це вдалося!!! Серед ансамблів вибороли І місце!
Дуже приємно було, коли учасники інших колективів виділяли та хвалили костюми наших дівчат.
Атмосфера на конкурсі панувала святкова та тепла. Дякуємо організаторам конкурсу за хороший рівень проведення. Ансамблю нашого центру завжди приємно брати участь у таких заходах та демонструвати свій талант за межами міста.
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)