Народна мудрість каже: “Хоч голка ![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1/16/1faa1.png)
і мала, а всіх обшиває”.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1/16/1faa1.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta0/1/16/1f9f5.png)
Цей вислів, як ніякий інший, підходить нашій працівниці – швачці територіального центру Петровій Тетяні Федорівні.
Це порядна, щира, добра і ввічлива людина, яка любить справу, якою займається. Закінчивши навчально-виробничий комбінат в шкільні роки, в подальшому захопилася швейною справою, шила для своїх рідних і знайомих, а в 2017 році влаштувалася до нашого територіального центру на роботу.
У творчому тандемі двох модельєрів та закрійниць, порадившись з директором Іриною Пантеліївною, яка має неперевершене відчуття стилю та смаку, Тетяна Федорівна створює пркрасні костюми: спідниці, фартушки, шарфи, шапки для учасників танцювального колективу “Вінтаж”, хорових колективів “Берегиня” та “Смерічка”. А завдяки індивідуальному підходу до кожного, вмінню слухати та вислуховувати, користується серед клієнтів заслуженим авторитетом.