![🧡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f9e1.png)
“Шановні працівники територіального центру! Вітаю всіх вас з Днем весни – 8-го Березня! Будьте завжди красиві, щасливі, нехай Вам усміхається сонечко, нехай приносить Вам тепло і радість у вашому житті. Ви робите для нас, пенсіонерів, багато добра, роблячи нас красивими і піднімаючи настрій! Дякую спеціалістам – Яцикіній Ользі, Зінченко Наталії, Гриб Тетяні та величезна подяка директору територіально центру Дозі Ірині, адже Ви добрий, розумний і хороший керівник. Таких, як Ви на світі мало. Нехай Вам Бог допомагає на вашому життєвому шляху.
Здоров’я Вам, успіхів, нехай щастить!
З повагою, Ваша постійна клієнтка відділення організації надання адресної натуральної допомоги – Редченко Анастасія Михайлівна.”
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)