З пробудженням весни до кожної оселі приходить одне з найчарівніших свят жіноче свято – 8 Березня.
Територіальний центр та його філія 5-6 березня вітали наших клієнтів. На святкових концертах лунало багато чудових віршів та пісень, танцювальний колектив презентував новий танець «Бугі-вугі», і взагалі, цей захід подарував багато дебютних номерів. Наприкінці концерту присутні в залі співали відомі пісні про матусь. Свято вдалося на славу!
Гості отримали незабутні враження, бурхливі емоції та залишили у своєму серці яскраві спогади про святковий концерт!
![](https://i.ytimg.com/vi/UwMf0VHMfAw/maxresdefault.jpg)
![](https://i.ytimg.com/vi/-wKWOh5P3Yo/maxresdefault.jpg)
![](https://i.ytimg.com/vi/d9RUBiIdLH4/maxresdefault.jpg)