Сьогодні в нашому Жіночому клубі було дуже цікаво!
Спочатку практикувалися робити точковий масаж від головного болю.
Потім надзвичайно емоційно Валентина Будянська розповідала про свого улюбленого співака Мусліма Магомаєва. Розповідь супроводжувалася відеорядом з виступами видатного артиста. Учасниці клубу поринули спогадами у свою прекрасну молодість. Не обійшлося без танців!
Далі Валентина Церковнюк провела майстер-клас по виготовленню кукли-мотанки Травниці. Запах трав, давно знайома музика, приємна атмосфера… І як результат – у кожної тепер є свій оберіг.
Чудовий ранок, прекрасні емоції! Дякуємо вам, наші милі панянки, за ваш ентузіазм, бажання жити й творити!
![](https://i.ytimg.com/vi/SkdJyo9VA-Q/maxresdefault.jpg)
![](https://i.ytimg.com/vi/LxpeITdcqmg/maxresdefault.jpg)
![](https://i.ytimg.com/vi/HGbomseVOoo/maxresdefault.jpg)
![](https://i.ytimg.com/vi/HtPuRUcGyEw/maxresdefault.jpg)