![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfa/1/16/1f7e0.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f9e1.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Прапор великої Держави, який майорить у височині в містах, селах, в інших країнах, як символ боротьби за незалежність України, як символ віри, надії та любові до Батьківщини!
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Ірина ДОГА, директор KУ БМР «Територіальний центр надання соціальних послуг ім. Петера Новотні», депутат VIII скликання Білоцерківської міської ради, координаторка Жіночого руху «ЗА Майбутнє» Білоцерківської міської територіальної громади