Сьогодні працівники територіального центру, відділення соціальної допомоги бездомним особам та особам, звільненим з місць позбавлення волі, відвідали своїх підопічних, які тимчасово перебувають та проживають у реабілітаційному центрі «Вихід».
Ці люди, опинилися в складних життєвих обставинах. Причини такої ситуації у кожного з них досить різні. Нажаль, кожен з нас може зробити неправильний вибір, але треба враховувати, що людина не завжди здатна розуміти наслідки. Важливо те, що їх об’єднує одне – віра у щасливе майбутнє і в те, що вони зможуть почати своє життя спочатку. Кожен з них має шанс на те, щоб перестати бути бездомним.
![🧡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f9e1.png)
![🧡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f9e1.png)
![🧡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f9e1.png)