![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
![9️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/39_20e3.png)
![0️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5b/1/16/30_20e3.png)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Котелянець Раїса Захарівна народилась селі Михайлівка, Володарського району. На її долю випали складні випробування. Війна, голод, повоєнна розруха і цьому був не кінець. Батька Раїса втратила на передовій, а два брати померли від хвороби і відсутності ліків в той час. Залишившись вдвох з матір’ю, вона була змушена рано вийти заміж, бо чоловічих рук вкрай не вистачало. В 16 років зіграли дуже скромне весілля. Але було і багато приємних моментів в її житті. Незадовго після цього Раїса з чоловіком мали щастя стати батьками 2 синів, а через 10 років ще й дочки. Вони робили все, щоб їхні діти мали прекрасне дитинство і життя. Згодом сім’я переїхала у Білу Церкву, де Раїса влаштувалася на роботу. Спочатку 25 років в колгоспі, потім на Хлібокомбінаті, потім 17 років на заводі “Радіокераміка”. Зразкова робітниця, матір і дружина працювала заради щастя своєї сім’ї і добробуту всіх громадян. Після виходу на пенсію з чоловіком повернулися у рідне село, де відсвяткували золоте весілля. Прожили все життя, пережили багато негараздів і моментів щастя і все разом. Після смерті чоловіка Раїса переїхала до своєї дочки у Білу Церкву в рідну хату, де живе і дотепер у сімейному затишку і теплі з дітьми, внуками і правнуками!
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![🧡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f9e1.png)
![🧡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f9e1.png)
![🧡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f9e1.png)