![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/31_20e3.png)
![0️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5b/1/16/30_20e3.png)
![5️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf6/1/16/35_20e3.png)
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
Нас зустріла старенька, усміхнена бабуся. В її очах була вічність, океан прожитих років і радість…Радість від того, що про неї не забули, що вся її родина за великим святковим столом, що сьогодні у неї свято…
Так, своїх дітей вони з чоловіком Іваном не мали, але стали сім’єю для найменшої племінниці, яка осиротіла навчаючись у технікумі. Вони завжди були підтримкою для неї, потім для її сім’ї. І тепер, святкуючи свій ще один прожитий рік народження племінниця Ганна Демянівна і її родина стали тими людьми, які є її сім’єю, де горить вогнище тепла, розуміння і підтримки.
Мало хто б зважився взяти на себе таку сміливість і відвагу, силу силенну мужності і жаги до життя, щоб отак прожити свої 105 років на цій непростій стежині буття. Голод, війна, знову голод, відбудова країни… І через все це вона йшла, гублячи близьких, дивлячись на страждання й біль, згорнув у собі купу важких історій і спогадів. Це було не просто життя одної людини, це ціла історія великої нації і цілої країни!
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ОРИНО ТАРАСІВНО! МНОГІЇ МНОГІЇ ЛІТА!!!![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
І дякуємо за запрошення на слідуючий Ваш День народження!![🎂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1/16/1f382.png)
![🎂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1/16/1f382.png)