Вітаємо з Днем місцевого самоврядування усіх представників місцевої влади і зичимо бути гідними представниками своєї територіальної громади і успішно відстоювати її інтереси!
Міський територіальний центр висловлює вам щиру подяку за постійну увагу, підтримку та допомогу у вирішенні будь-яких питань. Дякуємо за небайдужість і милосердя. Низький уклін від працівників та клієнтів за нове сучасне приміщення центру. Здоров’я вам, благополуччя та всіляких гараздів!
![](https://tc.bc-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/334717_1.jpg)