🌞Літо – пора цвітіння, пора збору врожаїв та пора народних гулянь.
🧡Ми продовжуємо подорожувати селами Білоцерківської об’єднаної територіальної громади.
14 серпня творчі колективи відділення денного перебування комунальної установи Білоцерківської міської ради «Територіальний центр надання соціальних послуг ім. Петера Новотні»: ансамбль «Росичанка» та танцювальний колектив «Вінтаж» були учасниками святкового концерту до дня села Глушки.
Як завжди гарний настрій, драйв, бурхливі оплески та подяка від старости села!👏
![](https://tc.bc-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG-2bd482cb419e27e43feb96d37deaf617-V-1024x768.jpg)