![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
09 березня, до 207-ї річниці з Дня народження Великого Кобзаря, у Білій Церкві відбулося урочисте зібрання із вшанування цього визначного поета, письменника, художника та філософа.
Працівники територіального центру, в особі директора Ірини Доги та завідувача відділення соціальної допомоги вдома Валентини Лемешинської, на знак шани поклали квіти
до погруддя Т.Г. Шевченка.
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
Тарас Шевченко об’єднує нас усіх навколо історії, культурної спадщини нашої країни і національних інтересів.
Слова великого поета залишаються і нині духовною зброєю українців, вони випереджають час.
У двадцять першому столітті Тараса Шевченка називають українським пророком, слово його як цілюще джерело невичерпної мудрості і сьогодні втішає, рятує і надихає боротись за власну свободу, рідну мову, спокій і красу рідної землі![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)