Ірина Дога зауважила, що з 95-ти працівників Територіального центру 8 людей з інвалідністю, та наголосила, що готова і надалі працевлаштовувати людей з інвалідністю та розглядати їх кандидатури на рівні з людьми, які не мають фізичних вад.
У ході заходу також обговорили питання ефективності сучасної системи сприяння зайнятості осіб з інвалідністю в Україні, проблему контролю за дотриманням нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю, систему захисту від дискримінації осіб з інвалідністю у сфері зайнятості, напрями реалізації Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю та тенденції удосконалення законодавства про права осіб з інвалідністю з урахуванням міжнародних соціальних стандартів.
Спільними зусиллями ми зробимо вагомий внесок в розбудову справедливої, соціально відповідальної держави, що забезпечує своїм громадянам рівні можливості для життя та розвитку.