![‼️](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tfe/1.5/16/203c.png)
У територіальному центрі, на даний час, обслуговуються 83 осіби з вадами зору. Саме наша установа протягом серпня-вересня 2019 року провела апробацію Державного стандарту соціальної послуги фізичного супроводу осіб з інвалідністю з порушенням зору. Високий рівень проведення апробації, зокрема, налагодження співпраці з Білоцерківським учбово-виробничим підприємством Українського товариства сліпих, впровадження нових послуг, був відзначений Міністерством соціальної політики України.
Працівниками територіального центру надається повний спектр якісних соціальних послуг клієнтам з вадами зору в стінах центру, на дому та в УТОСі.
![👉](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f449.png)
![🚖](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tc4/1.5/16/1f696.png)
![💃🏼](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t1c/1.5/16/1f483_1f3fc.png)
![🎤](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/1f3a4.png)
![🖌️](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t91/1.5/16/1f58c.png)
![🎨](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tdb/1.5/16/1f3a8.png)
![‼️](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tfe/1.5/16/203c.png)
![🧡](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t56/1.5/16/1f9e1.png)
![👍](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f44d.png)