![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
Дитинство і юні роки Миколи пройшли у рідному селі, потім доля закинула його у Казахстан, але після декількох років проживання там повернувся у Прип’ять. Пішов працювати на Чорнобильську АЕС.
Страшна Чорнобильська трагедія застала Миколу Кузьмовича вдома. По тривозі він був викликаний керівництвом на ЧАЕС і 26 квітня він віз пожежників у Бориспіль. На той момент Микола Кузьмович, маючи спеціальність інженера-механіка, працював звичайним водієм і з перших хвилин аварії став ліквідатором страшної катастрофи. Роки йшли – ще тринадцять років свого життя Микола Кузьмович Жигадло, присвятив наслідкам аварії на ЧАЕС, працюючи начальником гаража.
Свою кохану дружину Віру Петрівну Микола Кузьмович зустрів там же, на роботі, і всі ці 13 років вони разом працювали пліч-о-пліч.
З 1990 року подружжя проживає в Білій Церкві.
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3c/1.5/16/1f490.png)
![🎂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5e/1.5/16/1f382.png)
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te5/1.5/16/1f389.png)
Хай міцними та сильними будуть тіло і дух. Добра вам та миру, Божих щедрот, людської поваги, взаємного кохання, радості та наснаги! Міцного здоров’я та відмінного настрою!![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te5/1.5/16/1f389.png)
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te5/1.5/16/1f389.png)