Сьогодні в рамках нашого сумісного проекту організованого разом з парафією Різдва Христового УГКЦ, м. Біла Церква “Ще один шанс” для дітей та осіб з інвалідністю провели смачний майстер-клас з приготування піци! ![🍕](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4/1.5/16/1f355.png)
![🍕](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4/1.5/16/1f355.png)
![🍕](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4/1.5/16/1f355.png)
![🍕](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4/1.5/16/1f355.png)
![🍕](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4/1.5/16/1f355.png)
![🍕](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4/1.5/16/1f355.png)
![🧡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t56/1.5/16/1f9e1.png)
Під чуйним керівництвом шеф-кухаря пана Юрія, наші друзі дізналися всі секрети приготування справжньої піци, як розмісити та розкачати тісто, розподілити начинку і навіть взяли участь у випіканні італійської піци з чудовою назвою “Фелічіта”
Ну а що найприємніше у майстер класі з приготування піци![❓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/2753.png)
![❓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/2753.png)
Звичайно, дегустація![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
Юні кухарі скуштували власноруч приготовану піцу і пригощали нас!
Дякуємо усім хто долучився до реалізації цього проекту!