![🌺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png)
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
![🌞](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5f/1/16/1f31e.png)
До Дня міста на нашій локації ще одна родзинка – неперевершена виставка та фотозона декоративно-ужиткового мистецва «В гостях у Солохи»
Автори цієї краси – дві майстрині, клієнти нашого центру – Бодарєва Світлана та Резніченко Галина. Використовуючи давно вживані предмети побуту, вони створюють креативні витвори мистецтва.
Їх часто можна побачити в територіальному центрі за втіленням нових ідей, нових впроваджень. Більше того, до них приходять люди, яких вони можуть навчити чомусь цікавому. Світлана та Галина часто готують виставки на різні тематики, а також, їх талановиті роботи завжди прикрашають приміщення центру та радують усіх відвідувачів і працівників своєю оригінальністю.
Підготувавши виставку «В гостях у Солохи», майстрині продумали , навіть, найдрібніші деталі тематики. На виставці була атмосфера справжньої Солохиної хати, а сама Солоха гостей і зустрічала, і узваром пригощала , і про сьогодення усім розповідала, як справжня господиня.
Ми захоплюємося витворами мистецтва, активністю та фантазією наших дівчат золотого віку.
Для них це не просто хобі чи проведення вільного часу – це їх стиль життя.