Світлана Бодарєва, клієнтка відділення денного перебування, власноруч створила символічне Дерево роду, яке вражає.
![🌳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc4/1.5/16/1f333.png)
У природі, якщо у дерева міцне коріння, то в нього й крона міцно розгалужена, і це дерево дає багаті врожаї. Так і в родовому дереві.
Рід для життя людей має велике значення. А тому люди тримаються в єдності між собою.
В селах людей єднала і тримала свята Земля, яка переходила від батьків до дітей. Обробляли її разом. Знали від кого перейшла до них земля, знали, хто їхні діди, прадіди, прапрадіди. У давнину було обов’язковим знати свій рід поіменно до 7 коліна. Споконвіку батьки турбувалися про своїх дітей, намагалися виростити їx працьовитими, добрими, чемними, вірними синами своєї Землі.
У великій пошані були в дітей батьки, старші люди. Молоді прислухалися до старших, до їх порад. А жили разом великими сім’ями. Бувало по дві-три невістки в хаті. «Як земля українська врожаями багата, голосами дітей наповнялася хата». Як говорили: «В тісноті та не в обіді».
![🌳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc4/1.5/16/1f333.png)
![👨👨👧👧](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t22/1.5/16/1f468_200d_1f468_200d_1f467_200d_1f467.png)
Небайдужі й тепер люди до свого роду. Щоб прославити свій рід, щоб про нього залишалася добра слава – у великій родині намагаються робити добро один одному.