![💐](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t3c/1.5/16/1f490.png)
У зв’язку із карантинними заходами традиційні урочисті зібрання були відмінені
![✅](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
Юлією Терещук – начальником відділу правової та кадрової роботи та
Юлією Довгою – начальником відділу соціального забезпечення від імені Наталія Гунько – голова Київської обласної ради вручили Подяку завідувачу відділення організації надання адресної натуральної допомоги КУ БМР «Територіальний центр надання соціальних послуг ім. Петера Новотні» Тетяні Гриб за особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Дня працівника соціальної сфери України!