27 серпня відбулося засідання позачергової сто першої сесії Білоцерківської міської ради, у ході якої було ухвалено рішення про присвоєння комунальній установі Білоцерківської міської ради «Територіальний центр надання соціальних послуг імені Петера Новотні”.
“Йдучи залишити світло – це більше ніж залишитися!” Це сказано саме про таку людину, як благодійник Петер Новотні. Він відлетів у вирій, а пам’ять про його добрі справи живе й буде жити у серцях працівників та підопічних територіального центру.
Ми горді тим, що відтепер наш центр носить ім’я прекрасної людини – Петера Новотні!![🇩🇪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t16/1/16/1f1e9_1f1ea.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇩🇪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t16/1/16/1f1e9_1f1ea.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](https://i.ytimg.com/vi/vU5QH5tLvwg/maxresdefault.jpg)