Завдяки міській владі на чолі з Геннадієм Диким та директору КУ БМР «Територіальний центр надання соціальних послуг ім. Петера Новотні» Ірині Дозі з настанням осінньо-зимового періоду організовано гаряче харчування для бездомних громадян, осіб, звільнених із місць позбавлення волі, та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, фінансування, якого здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету.
![📣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t13/1.5/16/1f4e3.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
Клієнти центру завжди щиро вдячні за турботу, чуйність та небайдужість до нелегкої долі бездомних осіб.