Напередодні Дня українського козацтва та Дня захисника та захисниць України, соціальні працівники відділення соціальної допомоги бездомним особам та особам, звільненим з місць позбавлення волі привітали теплими словами й продуктовим набором Миколу Миколайовича Нестеренка, який захищав українську незалежність та щодня ризикував життям на Сході.
Дякуємо герою за мужність та стійкість характеру, силу духу та відданість Батьківщині!
Бажаємо всім причетним до свята мирного неба, міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття і сили!!!