Вже 165 клієнтів КУ БМР ”Територіальний центр надання соціальних послуг ім.Петера Новотні” за підтримки міського голови Геннадій Дикий та директора центру Ірина Дога відвідали Ризоположенчеський чоловічий монастир, що знаходиться в с.Томашівка Фастівського району Київської області.
24 липня відбулася ще одна поїздка до монастиря, де бажаючі мали змогу помолитися за рідних, поставити свічки, просто прогулятися територією і помилуватися чудовими краєвидами.
![🧡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t56/1.5/16/1f9e1.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)