![☢️](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t34/1.5/16/2622.png)
![☢️](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t34/1.5/16/2622.png)
Ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС завжди будуть для нас символом громадського подвигу та самопожертви, які заслужили вдячність мільйонів наших співгромадян. Вони прийшли на допомогу в умовах невідомої на той час небезпеки. На жаль, це коштувало їм підірваного здоров’я, а багато кому і життя. Їх мужні дії допомогли значно зменшити негативні наслідки катастрофи для України та світу.
Ми глибоко вдячні та низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС і, зокрема,
клієнтам КУ БМР «Територіальний центр надання соціальних послуг ім. Петера Новотні», які не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в зоні радіаційного лиха. Зокрема, в нашому Центрі обслуговуються ліквідатори
:
![](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t53/1.5/16/1f7e0.png)
![☢️](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t34/1.5/16/2622.png)
![](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
![](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
![](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!