“Бажаю всім нам любові до рідної землі. Миру, добробуту, мудрості у прийнятті будь-яких рішень. Нехай віра в європейську, демократичну, соборну й економічно багату Україну надихає нас на нові звершення заради процвітання нашого народу!” – директор КУ БМР “Територіальний центр надання соціальних послуг ім. Петера Новотні”, депутат Білоцерківської міської ради VIII скликання й координаторка Білоцерківської міської територіальної громади Жіночий рух “ЗА Майбутнє” Ірина Дога.
Сьогодні, в день державного свята, Ірина Пантеліївна та працівники територіального центру взяли участь у заходах до Дня Соборності України.
Вітаємо всіх зі святом!
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](https://i.ytimg.com/vi/xtlPJtoJrUQ/maxresdefault.jpg)