В переддень Різдва Христового соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома Монастирна Юлія завітала до МЛ № 2, щоб привітати з днем народження свого підопічного Машталіра Івана Івановича. Наразі, він проходить лікування у хірургічному відділенні з подальшим оформленням до будинку-інтернату. Іван Іванович був приємно вражений, розхвилювався і щиро дякував міській раді, директору територіального центру Ірині Дозі за небайдуже ставлення до пенсіонерів.
«Я вже і не пам’ятаю, коли останній раз отримував вітання, а ставши до вас на облік, я відчув захист і тепло ваших душ, яким ви зігріваєте одиноких людей».
![🎂](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t5/1/16/1f382.png)
![🧡](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f9e1.png)