Відзначається День благодійності в Україні щороку в другу неділю грудня.
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f64f.png)
Навколо завжди є люди, що потребують допомоги. Тому здійснювати акти милосердя, виявляючи чуйність та турботу до інших людей необхідно не тільки в день благодійності. Навіть маленька справа, зроблена від щирого серця, викличе вдячність чи усмішку у того, хто потребував допомоги. І це означає, що життя не прожите марно.
У нашому світі завжди будуть нужденні й благочинність ніколи не впорається з бідністю. Попри це, добрі справи можуть покращити та врятувати життя мільйонів. День благодійності святкується в Україні з 2007 року. Він має покликати кожного українця приєднатися до милосердних справ.
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f64f.png)
![🧡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t56/1.5/16/1f9e1.png)