![💥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1.5/16/1f4a5.png)
Присутні на концерті побачили виступи творчих колективів школи, які у 2021 році підтвердили звання “Народний” – вокального ансамблю “Материнка” та камерного оркестру класичної та сучасної музики.
Вдячні слухачі щирими оплесками вітали кожен мистецький виступ.
Клієнти та працівники територіального центру вдячні Леся Крижешевська за запрошення на прекрасний концерт і маємо надію на продовження співпраці й нові творчі зустрічі.