Андріївські вечорниці – одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу. Гості нашого свята, дітки та дорослі, мали можливість поринути у давні часи.
У народі свято Андрія Первозваного називають Калитою. Воно вважається парубочим, оскільки в Андріївську ніч парубкам дозволено бешкетувати і робити різні збитки, а дівчата цієї ночі можуть дізнатись свою долю. Кульмінацією свята стала гра «Калита», учасниками якої були наші “парубки” з залу, адже атмосфера дійства спонукала до розваг.
Веселі жарти, забави з Калитою, частування смаколиками, співи – усе це об’єднало учасників і гостей в єдину родину.
На завершення всіх присутніх на святі частували солодощами та смачними варениками.
![](https://tc.bc-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/AV11.jpg)
![](https://tc.bc-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/AV10.jpg)
![](https://tc.bc-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/AV9.jpg)
![](https://tc.bc-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/AV8.jpg)
![](https://tc.bc-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/AV6.jpg)
![](https://tc.bc-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/AV5.jpg)
![](https://tc.bc-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/AV4.jpg)
![](https://tc.bc-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/AV3.jpg)
![](https://tc.bc-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/AV2.jpg)
![](https://tc.bc-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/AR2.jpg)