Березневої пори святкує свій 90-річний ювілей клієнтка територіального центру Яковець Валентина Євгенівна![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
Природа наділила іменинницю світлою красою, душевною ніжністю та життєвою мудрістю.
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
До речі, на обліку в відділенні Валентина Євгенівна перебуває з 2018 року, і лише слова вдячності за турботу та увагу висловлює на адресу адміністрації центру та соціального робітника, Юлії Угнівенко, без якої не уявляє свого повсякденного життя.
![🧡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f9e1.png)