![❤️](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
![📸](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t37/1.5/16/1f4f8.png)
![📸](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t37/1.5/16/1f4f8.png)
![📸](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t37/1.5/16/1f4f8.png)
![💐](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t3c/1.5/16/1f490.png)
Директор територіального центру Ірина Дога, яка за версією журналу «TOP. UA» увійшла до рейтингу «ТОП-100 українських жінок» у номінації «Надання соціальної допомоги населенню» брала участь у фотосесії для цього журналу й розповідала про те, як цікаво пізнавати себе з іншого ракурсу.
Кожна з клієнток Центру, яка приймала участь у проєкті «СИВА-КРАСИВА» ділилася неймовірними відчуттями під час перетворення.
І врешті-решт, фотосесія – це завжди дуже цікаво та атмосферно.
![💃🏼](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t1c/1.5/16/1f483_1f3fc.png)
![🌹](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tca/1.5/16/1f339.png)