17 серпня було влаштовано до інтернатного закладу «Центр надання соціальної допомоги та соціальної інтеграції » м. Переяслів, Шульгу Ніну Михайлівну, яка знаходилась на обслуговуванні у відділенні обліку бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі КУ БМР «Територіальний центр надання соціальних послуг ім. Петера Новотні» .
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfa/1/16/1f7e0.png)
«Спасибі, що підтримали мене у важкий час. Для мене була безцінна Ваша увага та допомога! Приємно знати, що є добрі люди, бажаю, щоб Вам в житті траплялися такі чуйні люди, як Ви!», – каже Ніна Михайлівна.
В будинку інтернаті здійснюється постійний контроль за тим, щоб всі проживаючі відчули себе, дійсно, у гарному місці із постійною підтримкою та якісним доглядом.
Ніна Михайлівна тепер має можливість безтурботно зустріти старість, знайти спокій та щастя, а головне розпочати НОВЕ ЖИТТЯ під дахом над головою!