ЮВІЛЕЙНИЙ ХХ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ ЦЬОГО РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ 9 ЛИСТОПАДА О 9:00.
У День української писемності та мови тисячі українців щороку беруть участь у флешмобі й приєднуються до події по всьому світу.
Текст для диктанту написав відомий письменник і видавець Іван Малкович. Науковою консультанткою проекту стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко. Читатиме диктант знаменита акторка Римма Зюбіна.
Спецпроект, організований Суспільним спеціально до події, стартуватиме в студії UA: ПЕРШИЙ, а також в ефірі UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура о 9:00, ведучі в студії розкажуть історію диктанту й дадуть змогу всім охочим підготуватися до написання.
РАДІОДИКТАНТ ПОЧНЕТЬСЯ О 9:15.
У кав’ярнях, музеях, театрах, на виробництвах та в офісах – усюди писатимуть «Радіодиктант національної єдності».
Час для надсилання готового тексту – астрономічна доба. Текст диктанту оприлюднять на сайті UA: Українське радіо 11 листопада об 11:00.
Роботи прийматимуть онлайн та офлайн.
Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.
Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.
Для зручності організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб можна було надіслати диктант за допомогою будь-якого гаджета. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.
Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять упродовж 1–2 місяців залежно від кількості отриманих листів.
9 листопада всі співробітники та бажаючі клієнти територіального центру також долучаються до написання диктанту.
Якщо ви не відвідуєте центр під час карантину, пропонуємо написати диктант вдома та зробити світлини, які можна виставити під цим постом у Фейсбук на сторінці територіального центру –
Білоцерківський міський територіальний центр надання соціальних послуг
КІЛЬКА ПОРАД ДЛЯ УЧАСНИКІВ,
ЩОБ НАПИСАТИ ДИКТАНТ БЕЗ ПОМИЛОК