Кожна людина потребує тепла та уваги не залежно від свого віку. До Дня святого Миколая 21 грудня 2018 року в територіальному центрі відбувся святковий концерт “Святий Миколай іде – Різдво веде!” та виставка робіт “Новорічна казка” для клієнтів. День святого Миколая – це свято для кожного з нас, незалежно від віку. Адже, саме цього дня ми можемо попросити святого Миколая виконати наші найзаповітніші мрії. Аматорський хор “Берегиня”, гурт “Горлиця”, Лимар Л.Д. (чарівна дама в масці – 87 років), Карась В., Бондарук Н.О. та інші виконавці територіального центру створили атмосферу свята. Вітаємо всіх зі святами і запрошуємо до нас!
![](https://tc.bc-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/MK6.jpg)
![](https://tc.bc-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/MK5.jpg)
![](https://tc.bc-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/MK4.jpg)
![](https://tc.bc-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/MK3.jpg)
![](https://tc.bc-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/MK2.jpg)
![](https://tc.bc-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/MK1.jpg)