![🌾](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tf6/1.5/16/1f33e.png)
Засновниками цього свята є учасники Жіночої конференції в Пекіні, яка проводилася під егідою ООН в 1995 році. З цього моменту Всесвітній день сільських жінок відзначають у багатьох країнах світу під гаслом соціальної допомоги жінкам, які проживають у селі.
Після об’єднання Білоцерківської територіальної громади у нашому територіальному центрі почали отримувати послуги наші нові клієнти – сільські жінки. Тепер, їм на радість, до них приходять соціальні робітники, які допомагають їм по господарству.
![🌈](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t6c/1.5/16/1f308.png)